Ludzie Fundacji


 
  • Nie jesteś sam. Możesz liczyć na naszą pomoc. Nasza fundacja istnieje po to, aby udzielić Ci wsparcia.
  • Nie jesteś sam. Możesz liczyć na naszą pomoc. Nasza fundacja istnieje po to, aby udzielić Ci wsparcia.
  • Nie jesteś sam. Możesz liczyć na naszą pomoc. Nasza fundacja istnieje po to, aby udzielić Ci wsparcia.

Zarząd Fundacji


Anna Zielenkiewicz

Prezes Fundacji
Psychoterapeuta
tel. 535 201 180
mail: anzielenkiewicz@gmail.com

Jestem absolwentką wydziału Pedagogiki Resocjalizacyjnej Akademii Pedagogiki Specjalnej – kierunek resocjalizacja z profilaktyką społeczną.

W 2008 roku ukończyłam czteroletnią Szkołę Psychoterapii w ujęciu integracyjnym w Ośrodku INTRA, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

W 2013 roku ukończyłam specjalistyczne szkolenie w dziedzinie terapii i rehabilitacji uzależnienia od narkotyków w zakresie specjalisty terapii uzależnień prowadzonego przez Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie. Posiadam Certyfikat Psychoterapeuty Uzależnień nadany przez Ministerstwo Zdrowia.

Przez ponad 10 lat pracowałam jako terapeuta w stacjonarnym Ośrodku Terapii Uzależnień oraz w Stowarzyszeniu „Ordo ex Chao.” Moje doświadczenie zawodowe obejmuje terapię indywidualną i grupową osób uzależnionych, konsultacje i poradnictwo w zakresie problemów wychowawczych i rodzinnych, prowadzenie zajęć psychoedukacyjnych, profilaktycznych oraz rozwijających umiejętności interpersonalne.

Przez ponad 6 lat pracowałam w Lotniczym Pogotowiu Ratunkowym, gdzie współpracowałam głównie z załogą

– pilot, ratownik, lekarz udzielając wsparcia psychologicznego.

Specjalizuję się w indywidualnej, długoterminowej psychoterapii osób dorosłych oraz młodzieży

– od ponad 10 lat prowadzę prywatną praktykę. Swoją pracę poddaję stałej i regularnej superwizji.

Zajmuję się pracą z osobami doświadczającymi zaburzeń lękowych, depresji, przewlekłego stresu, poczucia samotności, poczucia niskiej wartości, nieśmiałość w kontaktach z innymi, lęku przed przyszłością; zaburzeń psychosomatycznych; Prowadzę psychoterapię DDA (dorosłych dzieci alkoholików) oraz DDD (dorosłych pochodzących z rodzin dysfunkcjonalnych, poradnictwo małżeńskie i rodzinne, kryzys w związku, brak satysfakcji małżeńskiej, konflikty małżeńskie – trudności w porozumiewaniu się; trudności wychowawcze u dzieci i nastolatków, poradnictwo i psychoterapia dla młodzieży, problemy okresu dorastania, problemy adaptacyjne i emocjonalne, trudności w kontakcie z rówieśnikami, nieśmiałość, zaburzenia lękowe.Martyna Tworkowska

V-ce Prezes Fundacji
Psychoterapeuta
tel.793 740 607

Oprócz studiów magisterskich ukończyłam czteroletnie szkolenie w zawodzie psychoterapeuty w Szkole Psychoterapii INTRA rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Pracowałam również w Centrum Psychomedycznym.

Od ponad 10 lat prowadzę własną praktykę psychoterapeutyczną. Jestem psychoterapeutą, mediatorem oraz zajmuję się interwencjami kryzysowymi. Prowadzę terapię indywidualną, par, warsztaty i szkolenia. Odbyłam szkolenie z zakresu interwencji kryzysowej i traumy.

Od ponad 6 lat pracuję w Lotniczym Pogotowiu Ratunkowym, gdzie współpracuję głównie z załogą – pilotem, ratownikiem, lekarzem udzielając wsparcia psychologicznego.

Zajmuję się psychoterapią indywidualną, grupową, prowadzę warsztaty rozwojowe dla kobiet. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i coachingu dla menedżerów z zakresu zarządzania zespołem.

Zespół Fundacji


Małgorzata Zielińska

Adwokat

Adwokat z dwudziestoletnim stażem. Ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim z prawa karnego gospodarczego i skarbowego, roczne seminarium medyczne z prawa medycznego organizowane przez Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej w Warszawie i Fundację Adwokatury Polskiej. Od 12 lat prowadzę własną kancelarie adwokacką zajmując się wraz z zespołem kancelarii sprawami z wielu dziedzin, ze szczególnym uwzględnieniem prawa rodzinnego, spraw karnych w zakresie błędów medycznych oraz spraw gospodarczych. Wcześniej zdobywałam doświadczenie w międzynarodowych kancelariach prawniczych. Jestem głównym laureatem nagrody Prawnik Pro Bono za rok 2012.


Robert Brzozowski

Specjalista chirurgii ogólnej

Szczególnie interesuje mnie chirurgia nagłych stanów chorobowych, chirurgia urazowa jamy brzusznej, klatki piersiowej i kończyn oraz obrazowaniem ultrasonograficznym pacjentów po urazie. Pracowałem w Polskim Szpitalu Polowym w Afganistanie w czasie VIII, X, XI, XII i XIV zmiany Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Afganistanie. W czasie XII zmiany byłem Dowódcą Polskiego Szpitala Polowego.

Jestem Laureatem prestiżowej nagrody „Polski Zbrojnej” Buzdygan 2015. Pełniłem obowiązki kierownika Zakładu Medycyny Pola Walki WIM.


Danuta Woźniak

Jestem specjalistą psychoterapii uzależnień w trakcie akredytacji przez British Association for Counselling & Psychotherapy. Od blisko 15 lat pracuję z osobami uzależnionymi i współuzależnionym. Przez kilka lat współtworzyłam także w Warszawie Projekt Przeciwdziałania Przymuszonej Prostytucji i Handlowi Ludźmi. Mam spore doświadczenie w pracy z młodzieżą jako pedagog resocjalizacji.

Terapia, towarzyszenie osobom uzależnionym w pokonywaniu słabości jest moją życiową pasją. Jestem przekonana, że głównym czynnikiem niosącym zmianę jest więź między terapeutą a pacjentem.


Maja Garlińska

Trenerka psychoedukacyjna

Ukończyłam Szkołę Trenerów w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

W pracy trenera szczególnie bliskie są mi tematy: umacniania postawy asertywnej w życiu prywatnym i zawodowym, pogłębiania świadomych form komunikacji międzyosobowej, odszukiwania i wzmacniania własnego „ja” oraz form walki ze stresem. Prowadzę treningi grupowe oraz indywidualne. Współpracowałam z Fundacją MaMa, a obecnie z Uniwersytetem Otwartym UW.


Sebastian Lisowski

Fizjoterapeuta

Jestem dyplomowanym fizjoterapeutą i posiadam wieloletnie doświadczenie i sprzęt do masażu ciała najwyższej jakości. Przeprowadzam bezpłatny wywiad medyczny podczas pierwszej wizyty w trosce o Państwa bezpieczeństwo.

Oferuję wszystkie najbardziej popularne masaże ciała, zarówno te z grupy masaży leczniczych, jak również całą gamę masaży relaksacyjnych, masaży odchudzających oraz masaży antycellulitowych. Jestem dyplomowanym masażystą, a swoją wieloletnią praktykę zawodową prowadzę w oparciu o stosowne dyplomy, branżowe certyfikaty oraz niezbędne państwowe zaświadczenia.

Masaże ciała z różnych zakątków świata, wywodzące się zarówno z tradycji Europy Zachodniej, jak również kultury Dalekiego Wschodu, są moją życiową pasją. Niesienie skutecznej pomocy w leczeniu różnorodnych bólów kręgosłupa, bólów mięśni i stawów, niesienie pomocy w skutecznym odchudzaniu i usuwaniu cellulitu oraz niesienie Państwu odrobiny relaksu i odprężenia po całym dniu wytężonej pracy, od wielu lat jest moją zawodową specjalnością.

>

Służymy radą, wsparciem i pomocą - pomożemy i Tobie.